Hulp nodig?

Filterstoffen voor de burger.

Bij Deltrian zijn we ervan overtuigd dat iedereen op zijn eigen manier kan bijdragen aan de strijd tegen het coronavirus. We zijn geraadpleegd door de federale overheid vanwege onze expertise op het gebied van luchtfiltratie.

Gepubliceerd op 07.10.2022

Des tissus filtrants pour les citoyens

Table des matières

1.

Doel van de samenwerking

Jean Kalyvas's picture

Jean Kalyvas

Chief Information and Marketing Officer

Contacteer ons expert
Het Deltrian-team is gemobiliseerd en solidair in de strijd tegen het coronavirus.

Het doel? Het leveren van een filtratieoplossing waarmee comfortabele maskers kunnen worden geproduceerd voor alle burgers. Twee bedrijven zijn geselecteerd voor de levering van deze oplossing, waaronder Deltrian.

De productie moet zo snel mogelijk zijn om aan de noodsituatie te voldoen en dit heeft ons in staat gesteld om 70% van de vraag te verzekeren.

Deze filterstoffen zullen in de komende weken aan alle burgers worden uitgedeeld.

Ze zullen het volgende mogelijk maken:

  • Direct elastiek aanbrengen om een masker te maken
  • In de maskers worden gestopt die burgers zelf maken, zoals uitgelegd op http://faitesvotremasquebuccal.be/
  • Deze filterstoffen zijn herbruikbaar. Het volstaat om ze op 60°C gedurende 30 minuten in de wasmachine te wassen.

Dit antwoord op het verzoek van de overheid was mogelijk dankzij onze teams. Sinds het begin van deze crisis was onze eerste prioriteit om de veiligheid en het welzijn van onze medewerkers te waarborgen. We zijn uiterst trots op al onze medewerkers die hun uiterste best doen om onze beloften aan klanten en consumenten waar te maken. De intense blijk van solidariteit die we de afgelopen weken hebben gezien, bewijst opnieuw hoe hecht ons team is.

Jean Kalyvas's picture

Jean Kalyvas

Chief Information and Marketing Officer

Contacteer ons expert

Heeft u vragen? Ons team staat voor u klaar.

Onze experts staan tot uw beschikking om al uw vragen te beantwoorden.

Neem contact op met onze expert