Hulp nodig?

COVID-19 Update. 17.03.2020.

Vanwege de huidige COVID-19-pandemie in verschillende landen informeren wij u hierbij over de status en impact hiervan op de toeleveringsketen van Deltrian, evenals de maatregelen die tot nu toe zijn genomen om de situatie voor onze activiteiten onder controle te houden.

Gepubliceerd op 17.03.2020

Table des matières

1.

Zorgen voor de continuïteit van onze dienstverlening

2.

Woord van de CCO

Jean Kalyvas's picture

Jean Kalyvas

Chief Information and Marketing Officer

Contacteer ons expert

"Onze prioriteit is het garanderen van de veiligheid van onze leden maar ook de continuïteit van de activiteiten van onze partners. "

Jürgen Alexius, CCO

Dit zijn de maatregelen die zijn genomen om de continuïteit van onze diensten te waarborgen:

Deltrian onderzoekt voortdurend de aanbevelingen van de verschillende autoriteiten, met name die van de Wereldgezondheidsorganisatie, en die van regeringen en lokale autoriteiten, om ervoor te zorgen dat de vereiste maatregelen worden nageleefd en dat gezondheid en welzijn boven alles behouden blijven.

 • Onze bevoorradingsbronnen en productielocaties blijven onder normale omstandigheden werken.
 • Deltrian’s toeleveringsketen blijft tot op de dag van vandaag sterk en ononderbroken. Onze operationele vestigingen in heel Europa blijven werken en ondersteunen onze partners. We volgen de situatie echter dagelijks op om te voldoen aan de lokale maatregelen die ons worden opgelegd.
 • Veiligheidsvoorraden en inventarissen:
  • We hebben redelijke voorraden in onze magazijnen klaar voor verzending
  • We hebben voldoende grondstoffen om zonder directe zorgen te produceren
 • Technische ondersteuning blijft operationeel om onze partners te helpen
 • Klantreizen en -bezoeken
  • Sociale afstandsregels moeten strikt worden nageleefd
  • Alle internationale reizen zijn tot nader order opgeschort
  • Binnenlandse reizen binnen elk land zijn alleen per geval toegestaan ​​als dit absoluut noodzakelijk is
  • Niet-face-to-face communicatiemiddelen moeten worden gepromoot:
 • Vergaderingen via internet
 • Oproepen en conferentiegesprekken
 • E-mails

Als lid van de Eurovent-organisatie hebben we zojuist de aanbevelingen van REHVA met betrekking tot COVID-19 ontvangen. U vindt er wat technische informatie over het virus, evenals aanbevelingen over het filtratieniveau dat moet worden gerespecteerd om besmetting te voorkomen. U vindt dit document op de officiële website: webpagina COVID-19-richtlijnen

"Als u vragen of opmerkingen heeft, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen, het DELTRIAN-team staat tot uw beschikking."

Jürgen Alexius, CEO

Jean Kalyvas's picture

Jean Kalyvas

Chief Information and Marketing Officer

Contacteer ons expert

Heeft u vragen? Ons team staat voor u klaar.

Onze experts staan tot uw beschikking om al uw vragen te beantwoorden.

Neem contact op met onze expert