Hulp nodig?

Focus op een teamlid : Sophia Zhu.

Sophia, onze Plant Manager in België, is van onschatbare waarde geweest voor Deltrian sinds ze in 2009 bij ons team kwam.

Gepubliceerd op 14.07.2023

Table des matières

1.

Het parcours van Sophia

2.

Werkfilosofie

3.

LEUK WEETJE OVER DELTRIAN

Sophia Zhu's picture

Sophia Zhu

General Manager & Chief Purchasing Officer

Contacteer ons expert
Het parcours van Sophia

Sophia heeft meer dan 20 jaar ervaring op het gebied van filtratie en brengt een schat aan kennis en expertise met zich mee. Afkomstig uit China, heeft ze de uitdagingen van het begrijpen van de Belgische cultuur met beide handen aangegrepen en brengt ze een uniek perspectief in ons diverse team.

Sophia begon als verkoopassistente en haar reis bij Deltrian was er een van voortdurende groei. Dankzij haar toewijding en talent klom ze op tot inkoopmanager, waar ze de fijne kneepjes van inkoop onder de knie kreeg. Haar uitstekende prestaties leidden haar naar de rol van inkoopdirecteur, waar ze haar uitzonderlijke leiderschapskwaliteiten liet zien.

Werkfilosofie

Als het op betrouwbaarheid aankomt, gaat Sophia verder dan haar plicht. Betrouwbaar zijn betekent voor haar niet alleen op komen dagen; het betekent consequent een stapje extra zetten, verwachtingen overtreffen en uitzonderlijke resultaten leveren.

Sophia’s uitzonderlijke leiderschapsvaardigheden en haar vermogen om onze fabrieksactiviteiten in België effectief te leiden, hebben aanzienlijk bijgedragen aan ons succes. Ze zoekt voortdurend naar manieren om de efficiëntie te verbeteren en processen te stroomlijnen, om ervoor te zorgen dat onze toeleveringsketen aan de hoogste kwaliteits- en betrouwbaarheidsnormen voldoet.

Ongeacht de uitdaging gaat Sophia tot het uiterste, overtreft ze de verwachtingen en inspireert ze haar team om hetzelfde te doen.

LEUK WEETJE OVER DELTRIAN

Tijdens een zakenreis naar China vergezelde ik mijn collega’s Cédric en Thierry, die net kinderen waren, helemaal de weg kwijt! Ik moest altijd voor hen zorgen, dus begonnen ze me “Mama” te noemen.

Sindsdien is deze bijnaam blijven hangen in ons bedrijf en mijn collega’s blijven me liefkozend “Mama” noemen. Het is een symbool geworden van de hechte band en de familiaire sfeer op onze werkplek.

Dus als je iemand mij liefkozend “Mama” hoort noemen, ken je nu het hartverwarmende verhaal erachter.

Sophia Zhu's picture

Sophia Zhu

General Manager & Chief Purchasing Officer

Contacteer ons expert

Heeft u vragen? Ons team staat voor u klaar.

Onze experts staan tot uw beschikking om al uw vragen te beantwoorden.

Neem contact op met onze expert